Dream Masajlı Karyola

İade Koşulları

İptal ve İade İşlemleri

Evmoda.com.tr adresinden alacağınız ürünlerin tümü üretcinin kendisinden temin edilmektedir. Tüm ürünlerde garanti süreci bulunmaktadır. Bu süreçte size yardımcı olarak ekip her zaman hazırdır.


Aldığınız üründe herhangi bir problem yaşadığınızda bu problemi faturanız ve probleminizi anlatan bir metin ile bize göndermeniz durumunda sorununuza anında çözüm buluruz.


Bu süreçte, ürününüz imalatçı firmaya gönderilir ve burada bir takım ön testlerden geçirilerek, ürün üreticisi tarafından garanti şartlarına uyup uymadığı kontrol edilir.


Kontrol sonrası garanti şartlarını içerisine alan bir sorun yaşanmışsa üretici firma bunun onarımını yapıp ürünü size aynen gönderir. Üründe garanti şartlarının dışında bir arıza varsa, sizin de onayınız alınarak arızanın ücreti karşılığında sorun çözülür.


Çözüm ve onarım işlemlerinde, müşteriden alınan ürünün onarım termin süresi yasal olarak 30 iş günüdür. 30 iş günü içerisinde ürün tamir edilirse, firma teslimatını bu süreç içerisinde yapar.


Bu sürenin aşılması durumunda, ürün tamiri yapılamıyor yada bu süreç içerisinde sağlam ve kullanılacak hale getirilememişse, ürünün birebir aynısı stokta varsa size gönderilir.


Ürün stoklarda yoksa ürünün iadesi alınır yada müşterinin onayı ile muadil veye ona benzeyen bir ürün teslim edilerek sorun çözüme kavuşturulur. 

Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek