Hakkımızda

Evmoda

Evmoda

Firmamız 1986 yılında gıda sektörü üzerine ticaret hayatına başladı. 1998 yılında beyaz eşya, mobilya ve elektronik sektörlerini de bünyesine dâhil etti. 1999 yılında Bosch bayiliğini alan firmamız, o dönemlerde Özdemirler Ticaret unvanı ile müşterilerine hizmet vermekteydi. 2007 yılında Evmoda patentini alarak, bugün İstanbul – Güngören, Esenler, Sefaköy, ve Avcılar e5 yan yolda 9. mağazasınız açmış bulunmaktadır. 

Evmoda şirketina ait mağazalar ve sektörler aşağıdaki gibidir. 

1. Şube Güngören Bosch bayiliği ( franchise )- 240 metre kare 
2. Şube Evmoda Avcılar Karaca Home ( franchise ) - 300 metre kare 
3. Şube Evmoda Esenler (kapalı cadde)  Karaca Home ( franchise ) - 280 metre kare 
4. Şube Evmoda zeytinburnu ( 58. bulvar ) Karaca Home ( franchise ) - 320 metre kare 
5. Şube Evmoda Güngören Mobilya - 2 katlı - 450 metre kare
6. Şube Evmoda Güngören avm beyaz eşyadan züccaciye mobilyadan ev tekstiline bir eve dair herşeyi bulabileceğiniz mağaza - 2 katlı - 580 metre kare 
7. Şube Evmoda Esenler avm beyaz eşyadan züccaciye mobilyadan ev tekstiline bir eve dair herşeyi bulabileceğiniz mağaza - 7 katlı - 1700 metre kare
8. Şube Evmoda Sefaköy avm beyaz eşyadan züccaciye mobilyadan ev tekstiline bir eve dair herşeyi bulabileceğiniz mağaza - 6 katlı 1900 metre kare mağaza
9. Şube Evmoda Avcılar Mobilya Mağazamız - 7 katlı - 1900 metre kare 


2012 yılının başında mağazacılık sektöründe edindiği somut tecrübeleri e-ticaret alanına taşıyarak bu alanda da müşterilerine yeni bir hizmet ağı kurmuş oldu. 

En ucuz fiyata en yüksek kalite standartlarını sunmayı prensip edinen Evmoda, bir şirketin büyümesindeki en büyük etkenin müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle ve bu hususu temel ilkesi olarak kabul ederek yoluna devam etmektedir. Memnun müşterisi ile her zaman kendine ve iş gücüne olan güvenini arttırmaktadır.

Evmoda, olarak her geçen gün pazardaki payını ciddi ölçüde büyütmekte, firmamızın değerli müşterilerinin firmamıza olan ilgisi ve izlediğimiz ticari politikaya duyduğu güven ile doğrudan ilişkili olduğunun, kuruluşumuzdan bu yana bilincindeyiz.

Başarılar ile dolu 26 yılın verdiği tecrübenin ışığında emin adımlar ile yoluna devam etmekte olan Evmoda, bu yolda bizi yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerine minnettardır.

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek