Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Bu gizlilik politikası ile Evmoda internet sitesi www.evmoda.com.tr üzerinden kullanıcıların evmoda.com.tr'de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, - e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında "kişisel bilgiler" olarak anılacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, evmoda.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler evmoda.com.tr tarafından da güncellenebilecektir. evmoda.com.tr, kişisel bilgilerin ve evmoda.com.tr kullanıcılannin gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. ovmoda.com.tr bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, evmoda.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, ovmoda.com.tr'nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenligini on üst seviyode tutmak amacıyla hiçbir şekilde Evmoda.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunuculannda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Evmoda.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Aynca Evmoda.com.tr'de "Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Her türlü sorunuz için; [email protected] veya 0850 532 56 56 no'lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.